סרטים וסדרות מוזיקה העלאת קבצים ותמונות שיתוף קבצים משחקים אפליקציות לאייפד אפליקציות לאנדרואיד אפליקציות לאיפון ההמלצות שלכם

תקנון האתר

אתר שרינג הינו אינדקס אתרים חופשי המאפשר לאתרים רלונטיים לאתרי שיתוף קבצים חוקיים להוסיף את האתר לאינדקס באופן חופשי. מטרת האתר היא ליצור עולם שיתופי יותר, ולאפשר לכולם לשתף את הגולשים ולהשתתף כגולשים בכל מה שיכול לעניין ולתרום לכולם, במגבלות האפשריות והלגאליות.

בכל מקרה אם מישהו חש שנפגע עקב אתרים המתווספים ע"י הגולשים לאינדקס, יש באפשרותו ליצור קשר איתנו על מנת שנוכל לטפל בנושא בהקדם האפשרי.

1. הוספת אתר לאינדקס בכול דרך שהיא, שאינו פועל במסגרת החוק אסורה בהחלט.

2. אין לפרסם תכנים המפרים זכויות יוצרים ו\או קניין רוחני של גורם כלשהו, אשר עלולים לפגוע בבעלי היצירות.

3. הנהלת האתר אינה לוקחת אחריות על כול נזק שנגרם עקב שימוש באתר ובתכניו אחריות זו תחל על המשתמש/ת בלבד.

4. מפעלי האתר אינם אחראים על כל הפרה ו\או התכנים המוצגים באתר, האתר אינו אלא אינדקס המכיל קישורים לאתרים אשר פועלים בתחום השיתוף,

5. אסור באופן מוחלט לפרסם אתרים לא חוקיים, לנו אין את האפשרות לבדוק כל אתר לגופו והאחריות על הוספת אתר לאינדקס תחול על האתר שמתווסף. כול

6. אסור להוסיף אתרים שאינם בבעלותכם ו\או שקיבלתם אישור מפורש מבעלי האתר להוסיפו, וגם אז האחריות תחול עליכם באם האתר לא ימצא כחוקי.

7. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למחוק אתרים שהוספו ע"י המשתמשים ונמצאו כלא חוקיים בעליל, וזאת ע"י פניות של מי מהרשויות או הגורמים בדבר המוכחים שהאתר אינו פועל כדין.

8. הנהלת האתר אינה יכולה לפקח על נזק שנגרם למשתמשים ו\או לבעלי היצירות ו\או זכיות היוצרים והקניין הרוחני בעקבות פרסום אתר באינדקס. במקרה ובעל יצירה או מי מטעמו ו\או בעלי זכיות יוצרים וקניין רוחני ומי מטעמם חשים שנעשתה הפרה ואתר שהתווסף לאינדקס אינו ראוי, יש להעביר בקשה בכתב ואנו נדאג להסיר את האתר לאלתר.

9. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות החוקית והמוסרית להעביר מידע פרטי על גולשים ומשתמשים אשר מעלים אתרים לאינדקס.

10. חלק מהתכנים באתר נלקחים באופן אוטומטי ממנועי חיפוש ע"י ספיידרים אוטומטיים ואין הנהלת האתר אחראית לתוכן המוצג ובלבד זה שהוא מוצג באתרי חיפוש, הוא יוצג גם באתר זה, להסרת אתרים לא חוקיים ממנועי חיפוש יש לפנות באופן ישיר למנועי החיפוש השונים בהם עובד הספיידר, לרבות גוגל ובינג.

11. מערכת האתר מוסמכת לשנות תקנון זה בכל עת ומבלי שתהא צריכה להודיע על דבר השינוי. כל שינוי בתקנון יחייב את המשתמשים החל ממועד פרסומו באתר.